Asistent mercantizare standuri

Candidatul ideal

Candidatul trebuie să dovedească:
  • cunoștințe de operare PC (MS Office)
  • aptitudine generală de învățare
  • aptitudini de comunicare
  • aptitudini de calcul
  • aptitudinea de a lucra cu documente
  • respectarea instrucțiunilor verbale și scrise
  • atenție la detalii
  • inițiativă
  • spirit organizatoric
  • capacitate de a lucra în echipă și individual
  • rezistență la stres
  • punctualitate
  • seriozitate, cu simț de răspundere
  • fără antecedente penale

Descrierea jobului

Principalele sarcini și responsabilități ale postului sunt:
  • Gestionarea evidenței stocului de elemente de stand
  • Propunerea comenzilor pentru furnizorii de elemente de stand
  • Pregătirea comenzilor de standuri/elemente de stand pentru furnizori
  • Realizarea recepției elementelor de stand venite de la furnizori
  • Verificarea și depozitarea elementelor de stand în depozit
  • Pregătirea standurilor/elementelor de stand conform comenzilor primite de la superiorul ierarhic direct
  • Realizarea recepției standurilor/elementelor de stand din retur
  • Recondiționarea elementelor de stand
  • Pregătirea elementelor auxiliare standurilor (etichete, suport etichete, pictograme, etc.)
  • Prealuarea materialelor de marketing de la furnizori

Beneficii

  • Salariu atractiv
  • Apartenența la o echipă de profesioniști
  • Posibilitate de dezvoltare personală și profesională

Obligatoriu*