Magaziner

Candidatul ideal

Candidatul trebuie să dovedească:
  • constituție robustă
  • corectitudine, seriozitate
  • capacitatea de a face operații matematice simple fără erori
  • spirit de observație dezvoltat
Cunoștințe necesare specifice domeniului de lucru:
  • calcul aritmetic
  • utilizarea echipamantelor specifice

Descrierea jobului

Principalele sarcini și responsabilități ale postului sunt:
  • pregătirea mărfurilor pentru expediere
  • încărcarea și / sau descărcarea mărfurilor în / din autovehiculele de livrare
  • integritatea mărfurilor și starea ambalajelor în timpul operațiunilor de manipulare
  • derularea activităților în timp util cu respectarea graficului de încărcare / descărcare
  • încărcarea / descărcarea mărfurilor conform documentelor primite
  • îmbunătățirea permanentă a pregătirii sale profesionale și de specialitate
  • păstrarea confidențialității informațiilor și a documentelor legate de firmă
  • păstrarea în bune condiții a utilajelor și utilizarea resurselor existente exclusiv în interesul firmei
  • respectarea prevederilor normativelor interne și a procedurilor de lucru privitoare la postul său
  • respectarea normelor de sănătate, securitate și igienă în muncă, a normelor de prevenire și stingere a incendiilor și acțiune în caz de urgență, și a normelor de protecție a mediului înconjurător

Beneficii

  • salariu atractiv
  • apartenență la o echipă de profesioniști

Obligatoriu*