Operator facturare

Candidatul ideal

Candidatul trebuie să dovedească:
  • studii superioare în domeniul economic
  • experiență în domeniu
  • cunoștințe PC, MS Office
  • cunoașterea programului de gestiune WINMENTOR constituie un avantaj
  • dorința de a învăța și atitudine proactivă
  • foarte bune abilități de comunicare și organizare
  • cunoștințe contabilitate primară
  • rezistență la stres

Descrierea jobului

Principalele sarcini și responsabilități ale postului sunt:
  • întocmirea facturilor, avizelor de expediție, notelor de recepție
  • întocmirea traseelor
  • crearea, menținerea și dezvoltarea bazei de date și relațiilor cu clienții
  • transmiterea cerințelor clienților la departamentele firmei
  • întocmirea rapoartelor de activitate și perfecționarea continuă a cunoștințelor tehnice despre produse
  • întocmirea documentelor fiscale aferente livrărilor către clienți

Beneficii

  • salariu atractiv
  • apartenență la o echipă de profesioniști
  • posibilitate de dezvoltare personală și profesională

Obligatoriu*