Operator front office

Candidatul ideal

Candidatul trebuie să dovedească:
  • studii superioare finalizate
  • experiență pe un post similar, minim 1 an
  • cunostințe avansate operare PC (MS Office)
  • cunoașterea programului WINMENTOR constituie un avantaj
  • rezistență la stres, disponibilitate la program prelungit
  • prezență de spirit și atenție distributivă
  • foarte bune abilități de comunicare, organizare și planificare
  • capacitate de adaptare și învățare rapidă
  • capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și a locului de muncă
  • atenție la detalii
  • plăcere și abilitate de a învăța lucruri noi
  • responsabiliate, ordine, corectitudine și seriozitate
  • aspect fizic plăcut (profesional-business)

Descrierea jobului

Principalele sarcini și responsabilități ale postului sunt:
  • asistarea DG-ului (Director General) în desfășurarea activităților și realizarea proiectelor aflate în derulare
  • primirea și expedierea corespondenței (prin poștă, electronic sau fax), prezentarea acesteia DG-ului sau persoanelor cărora se adresează documentul
  • redactarea corespondenței la indicațiile DG
  • asigurarea activității de protocol în conformitate cu activitățile zilnice

Beneficii

  • salariu atractiv
  • apartenență la o echipă de profesioniști
  • posibilitate de dezvoltare personală și profesională

Obligatoriu*